O Mnie - Dj na wesele Radzyń Podlaski - djradzyn.pl
22883
page-template-default,page,page-id-22883,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O Mnie

Nazywam się Przemek, jestem profesjonalnym dj/wodzirejem prowadzeniem imprez zajmuję sie od ponad 10 lat, przez ten czas nabrałem ogromnego doświadczenia, wspólnie ze mną imprezy prowadzi Dj oraz wokalista i/lub animator – Gwarantuje zabawę do białego rana.

Dlaczego powinieneś wybrać mnie? Przede wszystkim dlatego, że moje doświadczenie pozwala mi zapewnić najlepszą muzykę i rozrywkę na Twojej imprezie. Znam się na tym, co robię i wiem, jak zachęcić ludzi do zabawy i dobrej zabawy. Każda impreza, którą prowadzę, jest unikalna, a moja muzyka zawsze dostosowana jest do gustu i preferencji moich klientów.

Dj wodzirej na wesele Radzyn Podlaski

Jako DJ oferuję szeroki wybór gatunków muzycznych, od disco-polo, przez muzykę lat 80-tych i 90-tych, po najnowsze hity. Oczywiście, gram również utwory z innych krajów, takie jak np. muzyka hiszpańska, włoska, czy grecka. Przygotowuję playlistę dopasowaną do charakteru imprezy i oczekiwań gości.

Co wyróżnia mnie spośród innych DJ-ów w Radzyniu Podlaskim i okolicach? Po pierwsze, moja technika. Dysponuję najnowszym sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym, co pozwala na stworzenie unikalnej atmosfery na Twojej imprezie. Po drugie, moja szkoła. Ukończyłem kurs DJ-a i wodzireja, co pozwala mi na prowadzenie imprez w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem.

Dj Wodzirej i Animator na jednym weselu.

Po trzecie, lokalizacja. Mój zasięg działania obejmuje Radzyń Podlaski oraz okolice, takie jak Parczew, Łęczna, Lubartów, Biała Podlaska i innych miast i miejscowości w promieniu ok. 100 km od Radzynia Podlaskiego. Jestem elastyczny i mobilny, dlatego mogę dojechać w każde miejsce, w którym potrzebna jest dobra muzyka i dobra zabawa.

Oprócz prowadzenia imprez jako DJ oferuję również dodatkowe usługi, takie jak wodzirej, wokalista i animator. Wszystko, aby Twoja impreza była jeszcze bardziej udana i niezapomniana.

Jeśli szukasz najlepszego DJ-a w Radzyniu Podlaskim i okolicach, nie szukaj dalej! Skontaktuj się ze mną i przekonaj się, że dobra muzyka i dobra zabawa to moja specjalność. Zapewniam Ci, że Twoja impreza będzie niezapomniana!

Pakiety weselne do wyboru:

 

Nasza firma służy państwu doradztwem zarówno w doborze scenografii, oświetlenia jak i repertuaru, jesteśmy elastyczni w związku z czym otwarci na propozycje organizatorów imprez – lubimy robić rzeczy nowe, nietuzinkowe, które za oryginalne.