Jak prowadze wesele - Dj na wesele Radzyń Podlaski - djradzyn.pl
23
page-template-default,page,page-id-23,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Jak prowadze wesele

JAK WYGLĄDA WESELE, KTÓRE PROWADZĘ:

Organizacja wesela to zadanie wymagające odpowiedzialności i zaangażowania, a jako prowadzący wesele, staram się jak najlepiej spełnić oczekiwania młodej pary i ich gości. W tym artykule opiszę, jak wygląda standardowe wesele, oraz oferta na wesele które prowadzę, ale zawsze jestem otwarty na propozycje młodej pary i staram się je wprowadzić w życie, aby stworzyć niezapomniane wrażenia.

Dojazd do panny młodej i granie przy błogosławieństwie

Jako prowadzący wesele, zaczynam od dojazdu do panny młodej, co jest stosunkowo nową usługą. Często młoda para cieszy się z takiego gestu, który pozwala jej poczuć się ważną i wyjątkową. Po przyjeździe, zaczynamy grać przy błogosławieństwie, co jest pięknym i wzruszającym momentem dla całej rodziny.

Powitanie gości weselnych przybyłych na uroczystość

Po przywitaniu panny młodej, udajemy się na salę weselną, gdzie powituję gości i przedstawiam się. To bardzo ważny moment, ponieważ stwarzam klimat i atmosferę, w której wszyscy czują się dobrze.

Odśpiewanie ” Pod Twą Obronę” i „Sto lat”

Po powitaniu, odśpiewujemy hymn ” Pod Twą Obronę”, który jest pięknym momentem religijnym. Następnie, przystępujemy do śpiewania tradycyjnego polskiego utworu „Sto lat”, który jest zawsze wyjątkowym i radosnym momentem.

Wprowadzenie weselników w nastrój wesela

W następnej kolejności, wprowadzam weselników w nastrój wesela, który tworzy 1wszy taniec (do wyboru), zabawa przy stole, gorzka wódka i inne przyśpiewki. To moment, w którym zaczynamy bawić się i cieszyć razem.

Wesele, główna część i tu do wyboru dowolny repertuar

Główna część wesela to moment, w którym zaczynamy tańczyć i śpiewać do wybranej przez młodą parę muzyki. Do wyboru są różne gatunki muzyki, w tym retro z lat 70″,80″, disco polo, pop, polska muzyka rozrywkowa, i inne gatunki muzyki wg uznania.

Tort weselny, oczepiny i zbieranie na wózek

Po głównej części wesela, następuje czas na tort weselny i oczepiny. Powitanie tortu weselnego jest zawsze wspaniałym momentem, w którym młoda para kroi tort, a goście składają życzenia. W zależności od upodobań, można wybrać muzykę na tę okazję, na przykład „tort weselny kroić czas” lub inne utwory. Oczepiny to także ważna tradycja, podczas której panna młoda zrzuca welon i oczepiny, a pan młody wyciąga pończochy. Jest to zabawny moment, który dodaje uroku całej uroczystości. Po oczepinach następuje zbieranie pieniędzy na wózek, co jest tradycją, w której goście składają pieniądze na wózek, który potem będzie wykorzystany na cele mieszkaniowe.

Podziękowania dla rodziców,

Ewentualnie rodziców chrzestnych Następnie, składane są podziękowania dla rodziców lub rodziców chrzestnych młodej pary. To także ważny moment, który warto podkreślić wybierając odpowiedni utwór muzyczny.

Zabawa do białego rana

Na koniec, zostaje czas na zabawę do białego rana, która jest najlepszym momentem całego wesela. To czas na swobodne tańce, śpiewy i dobre wibracje, które utrzymują się aż do samego końca.

Widzą Państwo, że każde wesele, które prowadzę jest wyjątkowe i dostosowane do upodobań młodej pary i gości. Staram się zawsze wprowadzać nowości, jak choćby dojazd do panny młodej, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki takim innowacjom, wesela, które prowadzę są jeszcze bardziej niezapomniane i pełne pozytywnych emocji.